Advertisement

8 Krokov Pre Zdravý Život

8 Krokov Pre Zdravý Život

Napriek tomu, ak ste niekedy videli nás na (najmä Anthony), sme si celkom istí, že máte tušenie, že sme tiež všetko o podporu zdravého životného štýlu.

Lupus, ako aj niektoré lieky, môžete si vziať na choroby, robí si viac náchylné k infekciám. Urobiť svoje najlepšie, aby sa zabránilo každému, kto má nádchu alebo inú podmienku môžete chytiť. Umyte si ruky často s teplou vodou, mydlom. Nedotýkajte sa očí, úst alebo nosa, ktorý sa môže šíriť choroboplodné zárodky.
Opýtajte sa svojho lekára, či imunizácia a vakcín, ako sú tie, na chrípku a zápal pľúc, sú pre vás to pravé.

Pôsobenie svetla na noc nie je len prerušiť svoje šance na veľkú noc spať, to môže tiež spôsobiť zvýšenie telesnej hmotnosti, podľa novej štúdie uverejnenej v American Journal of Epidemiológie. Ako blázon, ako by sa mohlo zdať, účastníci štúdie, ktorí spali v najtemnejších izby bolo 21 percent menej pravdepodobné, že budú obézne ako tie, spanie v najľahší izby. Na takeaway tu je jednoduchá: vypnúť TV a hoďte vaše nočného.


XTRAZEX

Podľa výskumu publikované v journal of the American Academy Oftalmológie, starostlivosť o váš peepers, znižuje riziko úmrtnosti podľa neuveriteľných 40%.


Vedúci pracovník štúdia, Jie Jin Wang, PhD, sa domnieva, že prepojenie medzi žijú dlhšie a kataraktovej chirurgie je pravdepodobne pripísať lepšia mobilita, zlepšenie fyzickej a psychickej pohody, celkovo optimizmus, a väčšia dôvera obývacia po besting zraku.

Prečo má spánku stať niečo, čo máme (a dokonca aj nenávisť) na prácu do nášho plány? Spánok je dar, niečo, čo je rovnako dôležité, ako jedlo na tanieri a naše cvičenie návyky. To je čas dňa, ktoré naše telo sám resetuje, detoxifies, a umožňuje nám, aby sme boli schopní dobyť ďalší deň dopredu. Depresia, priberanie na váhe, stres, a dokonca aj túžba po jedle, to všetko môže vyskytnúť, keď nemáme dostatok odpočinku. Pre niektorých z nás, náš spánok potreby môže byť 8 hodín, a iní by to mohlo byť, 9 alebo 10. Nechcem len sami, koľko spánku potrebujete — získať dostatok, kým sa prebudíte sa v rovnakom čase každý deň, bez potreby pre budík.

wellness, zdravie poradenstvo žena

To je najlepšie poradiť cestovnej medicíny kliniky 4 až 6 týždňov pred vaším odchodom. Majte na pamäti, že vakcína je ochranný účinok trvá nejaký čas rozvíjať po očkovaní. Niektoré vakcíny, príliš, môže vyžadovať viac ako jednu dávku, čo je viac ako jeden office navštíviť, môžu byť potrebné.

Avšak, keď naliehavé cestovné vzniknú problémy, je to stále inteligentné a užitočné usporiadať cestovnej medicíny špecialista navštívte dokonca až deň pred odchodom.

Lekári stráviť 49% svojich deň zdokumentovanie stretnutia a 27% ako tvár času s pacientom.

$102 Miliárd eur a 324 Miliónov hodín sa vynakladajú každoročne v USA sa tento problém vyriešiť. Napriek tomu, pacientov len pripomeňme, 25% z toho, čo ich lekár povedal, čo vedie k vysokej nemocnice opätovné prijatie ceny a 125,000 úmrtí za rok. Riešime tento problém automatizácie stretnúť dokumentácie. Ušetríme lekári viac ako hodinu denne, zvýšiť príjmy, a zvýšiť spokojnosť pacientov.