Advertisement

8 Môžete Podniknúť Kroky, Ktoré Začína Dnes Výrazne Zvýšiť Svoje Príjmy

zdravotné poradenstvo wellness žena

Gabby Reece je fitness ikonu, podnikateľ, autor, manželka a obsadené mama troch. Volal jeden z 20 Najvplyvnejších Žien v Športe Žien Šport & Fitness magazín , Gabby má stať vzorom na celom svete v súvislosti fitness, výživa a dobre-bytosť.


S nie-nezmysel prístup, ktorý umožňuje ľudí, aby prevzali zodpovednosť za svoje zdravie, Gabby zabezpečuje, že jej zdravé životné poradenstvo je zakorenený v realite života. Gabby je v súčasnosti pracuje s rovnováhou Bar ako platené hovorca pre Rovnováhu Projektu.

Tento doplnok vzor je spojená s radom zdravotných výhod, vrátane znížiť riziko cukrovky, chorôb srdca, rakoviny, Alzheimerovej choroby, a ďalšie. Plus, strojov založené jedáci vážiť menej. Je ľahké pochopiť, prečo je táto diéta vzor podporuje zdravý život; rastlinné potraviny majú vysoký všetky dobré" veci, ako je vláknina, vitamíny, minerály, a fytochemikálie, a nízky všetky zlé" veci ako nasýtených tukov, cholesterolu v strave, a sodíka. Rastlina-založené diéta nie je niečo, čo môžete ísť na" alebo off", je to štýl stravovania pre život. Základ vášho jedálneho lístka na dúhových chutné, zdravé potraviny—strukoviny, celozrnné obilniny, zelenina, ovocie, orechy, semená, bylinky a korenie—pre život.

Karta bola postupne od 1. júna 2004 a počas celého roka 2005, stáva jediným zdravotnej starostlivosti nárok dokument 1. januára 2006. Karta je uplatniteľné vo všetkých francúzskych zámorských departementov ( Martinik , Guadeloupe , Réunion a francúzska Guyana ), pretože sú súčasťou VÝZNAMOM, ale nie mimo EHP závislé územia ako Jersey , Ostrov Man , Aruba alebo francúzska Polynézia 2 Avšak, tam sú dohôd pre použitie vlastní tento preukaz v Faerských Ostrovov a Grónska , 3, aj keď nie sú v EHP.


Choco Lite

Piť viac vody. Väčšina z nás sa nemusíte vlastne piť dostatok vody každý deň. Voda je nevyhnutná pre naše telo fungovať — viete, viac ako 60% nášho tela tvorí voda? Vodu je potrebné vykonávať telesné funkcie, odstraňovať odpad, a vykonávať živiny a kyslík po celom tele. Keďže sme stratili vody každý deň cez moč, stolicu, pot a dýchanie, potrebujeme doplniť náš príjem vody.

To je veľmi dôležité, že sme poskytujú nášmu telu dostatok vody, aby nám hlásenie, hydratované a energiu. S vodou zahŕňa 50 až 65 percent priemerného dospelého telo, tam je aj viac iniciatívy a spotrebuje viac vody. Odporúča sa, pijem asi 8 šálok vody denne, sa To môže zdať ako veľa vody, ale vaše telo potrebuje.

Navyše, všetky tieto poludnie chute môže byť v skutočnosti vaše telo vám hovorím, je to smäd — je to oveľa lepšie naplniť vodou medzi jedlami ako nezdravé občerstvenie.

Myslím, že som videl vo rozprávanie udalosti na video Tim bol požiadaný o davu člen, ktorý sa tiež stalo na MD, ak on (Tim) bol záujem prispieť k (tj. pomáha dozerať) klinické skúšanie. Myslím, že istý, že znie ako budovanie vplyvu v lekárskej komunite, ale bez formálneho poverenia. Znie to ako hacking poverenia" na mňa. Iste, ja by som nechcel-samouk chirurg prevádzkovať na mňa, ale myslím si, že táto metóda by mohla byť užitočné, povedzme, medicínsky výskum arény.